Maak kennis met het team van de Pijler

 

 

Directeur                                                

Harry Reitsma

hreitsma@obsdepijler.nl

 

Adjunct-directeur / locatieleider KP a.i.
(dependance)

 

 

Adjunct-directeur / locatieleider KP
(dependance)

(Momenteel met ziekteverlof, mail wordt niet beantwoord)

Irma de Carpentier

idecarpentier@obsdepijler.nl

 

Yvette Klein

yklein@obsdepijler.nl

Groep 1-2

Papegaaien

Juf Femke

f.tibout@@obsdepijler.nl

Panda's

Juf Wilma
wvandervaart@obsdepijler.nl


Juf Monica

mdevries@obsdepijler.nl

Parkieten

Juf Laura
lvanlammeren@obsdepijler.nl


Juf Emma

ekunst@obsdepijler.nl

Pony's

Juf Debora
dmeijer@obsdepijler.nl

Juf Miriam
mmunters@obsdepijler.nl

 

 

Pauwen

  Juf Nicole
nbrinkman@obsdepijler.nl

Poezen

Juf Fiona
fmikoen@obsdepijler.nl

 


Juf Monica

mdevries@obsdepijler.nl

 

Puppy's


Juf Janneke

jwiggers@obsdepijler.nl

 

Groep 3

   

Patrijzen

Juf Esma
esahin@obsdepijler.nl

 


Juf Ilone

islump@obsdepijler.nl

Paarden

 

Juf Nathalie
nbekkers@obsdepijler.nl

Juf Inge
ischaareman@obsdepijler.nl

 

Potvissen

  Juf Naomi
ntramper@obsdepijler.nl
   

Onderwijsassistent gr. 1-2, 3 

en ouderconsulent

 

Juf Menhel
mhebeb@obsdepijler.nl

 

 

Groep 4

Panters

 

Juf Ellen
everstegen@obsdepijler.nl

Paradijsvogels

Juf Ineke
ischipper@obsdepijler.nl

 

Piranha's

 

  Meester Jos
jverouden@obsdepijler.nl

Juf Inge
ischaareman@obsdepijler.nl

Groep 5

 

 

Pimpelmezen

Juf Selma
sbierman@obsdepijler.nl

Passiebloemvlinders


Juf Funda

fkose@obsdepijler.nl

 

Pika's

 

Juf Nicole
nvandenberg@obsdepijler.nl

 

Juf Stephanie
smijdam@obsdepijler.nl

Groep 6

   

Pekari's

 

 

Juf Petra
pmengels@obsdepijler.nl

 

Juf Jessica
jgroeneveld@obsdepijler.nl

 

Pinguins

 


Juf Esther

e.vanderheijden@obsdepijler.nl

Pelikanen

 


Juf Renée

rvaneijk@obsdepijler.nl

 


Juf Ronahi

rkurt@obsdepijler.nl

Groep 7

Prairiehonden

 


Juf Suzanne

s.vanklink@obsdepijler.nl

Poolvossen

Juf Annemarie
aelsenaar@obsdepijler.nl

Pythons

Juf Judith
jwever@obsdepijler.nl

Juf Jessica
jgroeneveld@obsdepijler.nl

Groep 8

Padden

 

  Juf Laura
ldevos@obsdepijler.nl

Poema's


 

Juf Karin
kportzgen@obsdepijler.nl

 

Pijlstaartroggen

 

Juf Kelly
kharing@obsdepijler.nl

 

   

 

Overige functies

 

 

Vakleerkracht Gymnastiek en Rots en Water

Jolijn Schop

jgijsbers@obsdepijler.nl

 

 

Vakleerkracht Gymnastiek (vervangt Jolijn i.v.m. ziekte)

 

Mark Jansen

mjansen@obsdepijler.nl

 

Vakleerkracht Gymnastiek

 

Arno van den Barselaar
avandenbarselaar@obsdepijler.nl

 

Leerkracht BAPO en- CV- dagen

 


Nelly Sijbrands

nhazewindus@obsdepijler.nl

 

 

ICT coördinator

 

Juf Stephanie
smijdam@obsdepijler.nl

 

Bouwcoördinator gr. 1-2 (ad interim)

 

 


 

Miriam Munters

mmunters@obsdepijler.nl

 

Bouwcoördinator gr. 3-4

 

  Juf Naomi
ntramper@obsdepijler.nl
 

Bouwcoördinator gr. 5-6

Petra Mengels

pmengels@obsdepijler.nl

 

Bouwcoördinator gr. 7-8

 

 

Laura de Vos   

ldevos@obsdepijler.nl

 

 

 

Intern begeleider gr. 1-3

 

Anne Ross

aross@obsdepijler.nl

 

Intern begeleider gr. 4-5

 

Corinne Sierink

csierink@obsdepijler.nl

 

 

Intern begeleider gr. 6-8

Specialist gedrag

Anneke de Kruyk

adekruyk@obsdepijler.nl

 

Specialist taal en lezen

Kelly Haring
kharing@obsdepijler.nl

 

Specialist meerbegaafdheid
Vakleerkracht Music Media


Regina Smit
rijsselstijn@obsdepijler.nl

 

Schoolmaatschappelijk werker


 
Rubelto Baker
rubelto.baker@smwr-rijnmond.nl 

 

Admin. / directie-ondersteuner

 

Brenda Raijer

braijer@obsdepijler.nl

 

Conciërge GP en overblijfcoördinator

 

Paula Soekhai

 

Conciërge KP (dependance)

 

Bert Streunding
bstreunding@obsdepijler.nl